X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
آموزش صحیح روابط زناشویی و جنسی
  
 با سلام
 
آرشیو
 
یکشنبه 20 اسفند‌ماه سال 1385
آموزش آمیزش

 

   آمیزش نوع ۱

 

 

۱- در این حالت باید یک بالشت زیر سر زن قرار بگیره تا به استخوانهای گردن فشاری وارد نشه. از طرف دیگه حتماً یک بالشت هم زیر باسن زن باید قرار بگیره چون این حالت فشار زیادی رو به مهره های کمر وارد میکنه در نتیجه با استفاده از بالشت میشه این فشار رو به حداقل رسوند.

2- در این حرکت مرد میتونه یکی از پاهاش رو به سمت جلو قرار بده و وزن خود رو بروی اون بندازه. از طرفی در این حالت حرکت مرد کندتر شده و برای موقعی خوبه که مرد می خواد انزالش رو کنترل کنه ولی نمی خواد از حرکت بدنی دست برداره. بدلیل فیزیک خاص این حرکت امکان دخول عمیق به واژن کاملاً امکان پذیره و براحتی مرد میتونه با قرار دادن هر دو پای خودش به سمت جلو دخول عمیقی رو صورت بده.

3- زن میتونه هر دو پا یا یک پای خودش رو بسته به میزان راحتی بروی شونه های مرد قرار بده. همچنین میتونه کف دو پای خودش رو بروی سینه های مرد قرار بده و لذت فراوان حسی رو از خودش ساطع کنه.

4- در این حرکت امکان تحریک سینه های زن و همچنین بوسیدن و نوازش زن بطور کامل توسط مرد وجود داره و در جمع بندی حرکت کاملی تلقی میشه.

5- اشکال مهم این حرکت اینه که بطور کامل برای همه زنان قابل اجرا نبوده و زنانی با اندام چاق و فربه و زنانی که دارای انعطاف بدنی مناسبی نیستند قادر به اجرای اون بدون فشار نخواهند بود.

 E_mail: amozeshesahih@yahoo.com


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 50551


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها